Relacja Live! KSK JM – Górnik Wałbrzych JM

5 czerwca 2018
Juniorzy młodsi

b8d16fc2340e9af6c928818199f6fcab

O godzinie 17:30 rozpocznie się pojedynek, którego stawką może być awans do 1-szej Ligi Dolnośląskiej Juniorów Młodszych. Podopiecznym Jacka Kołodziejczyka, wystarczą już tylko 3 punkty, by na 2 kolejki przed końcem sezonu, bez oglądania się na rywali zapewnić sobie promocję do wyższej klasy rozgrywkowej.

Karkonosze Jelenia Góra – Górnik Wałbrzych 1 -0  ( 0-0 )

Gole: Siudak 75′ min.

83 min – koniec meczu !!! Awansowaliśmy do Pierwszej Ligi Dolnośląskiej Juniorów! Brawo trener, brawo drużyna! W odniesieniu do drugiej, dużo lepszej w naszym wykonaniu połowy, to im się po prostu należało!

82 min – Goście prawie całym zespołem na połowie Karkonoszy. Chyba chcą nam zepsuć święto 😉

80 min – kolejne zmiany, tym razem w drużynie gospodarzy.

80 min – w okolicy boiska pojawił się szampan 😉

80 min – rzut rożny po kolejnej indywidualnej akcji Siudaka.

79 min – Górnik jeszcze próbuje, ale nadziewa się na kontry.

78 min – chwila przerwy. Kilka zmian w obydwu ekipach.

78 min – Antosik nad poprzeczka. Szkoda, że nie podał do Siudaka.

77 min – za mocne podanie do Siudaka. Tempo gry wyraźnie wzrosło po jego golu.

76 min – Nikodem zasłużył na bramkę. Gra na prawdę dobre spotkanie.

75 min – Hryszkiewicz idealnie wypatrzył Siudaka, który nie miał problemu by pokonać bramkarza. Prowadzimy!

75 min – GOOOOOOL !

73 min – Hryszkiewicz ścinał w pole karne, niestety zatrzymał się na obrońcy.

72 min – Bartecki bliski przelobowania bramkarza.

72 min – Bartecki z rzutu wolnego posyła piłkę prosto do rąk bramkarza. Szkoda.

71 min – więcej sił i chęci zostało gospodarzom, ale czy to wystarczy do strzelenia upragnionego gola?

70 min – tym razem dobre zachowanie sędziego. Faulowany Ranecki stracił piłkę, więc gospodarze otrzymali rzut wolny.

69 min – Ranecki biegł sam na sam z bramkarzem i mu… podał. Szukał Siudaka ale wyszło to niestety bardzo źle.

68 min – na boisku leży Hryszkiewicz. Naszym zdaniem faulowany. Zdaniem sędziego wręcz przeciwnie.

67 min – bezbłędnie gra na przedpolu bramkarz gości. Po raz kolejny wygrał pojedynek biegowy z Siudakiem.

66 min – dobrze gramy długą piłką. Bliski szczęścia Hryszkiewicz. Gdyby przejął wysokie podanie, byłby sam na sam z bramkarzem.

63 min – Hryszkiewicz przerywa akcje gości. Gdyby się pomylił przeciwnik wybiegł by sam na sam z Maciejewskim.

62 min – Mamy i zapowiadane wcześniej zmiany. Schodzi Engler, wchodzi Antosik.

61 min – kolejne dobre podanie w kierunku szybkiego Siudaka. Zabrakło niewiele.

60 min – Dulny myli się z 5 metra.

59 min – faulowany Ranecki.

58 min – Ranecki nad poprzeczką po akcji Siudaka.

57 min – trener Kołodziejczyk zmierza w kierunku ławki rezerwowych. Będą zmiany.

56 min – ładnie w defensywie poradził sobie Bartecki. Oddalamy zagrożenie.

55 min – rzut rożny dla gości.

55 min – kapitan Górnika jednak wraca na boisko. Tymczasem Górnik radzi sobie z akcją gospodarzy.

53 min – z boiska schodzi kapitan gości. Prawdopodobnie uderzony w głowę przez jednego z gospodarzy. Szykuje się zmiana?

51 min – świetna akcja gospodarzy! Podanie na skrzydło, do szybkiego jak wiatr Siudaka, ten wrzuca piłkę w pole karne, niewiele pomylił się Ranecki, ale również podający Siudak… piłka minęła bramkę gości o metr.

50 min – żółta kartka dla Hryszkiewicza, który odwdzięczył się przeciwnikowi.

48 min – za głębokie dośrodkowanie. Piłka w rękach bramkarza gości.

46 min – oj powinien być chyba rzut karny dla gospodarzy. Sędzia uważał inaczej.

45 min – drugą połowę lepiej rozpoczęli gospodarze.

44 min – Hryszkiewicz źle przyjął przez co dał się dogonić obrońcy i w konsekwencji niecelnie uderzył.

42 min – Siudak znowu minął bramkarza, ale z narożnika, do którego się zapędził nie było jak podać. Wciąż 0-0.

41 min  – zaczynają goście.

Piłkarze są już na boisku. Za chwilę zaczynamy drugą połowę.

Próbując pokusić się o ocenę pierwszej połowy spotkania, była ona względnie wyrównana. Nieźle w ataku prezentują się goście, którzy mają chęci do gry kombinacyjnej. Karkonosze próbują odgryzać się szybkimi kontratakami, które kilkukrotnie też mogły zakończyć się bramką. Ciężko oceniać kto będzie górą w drugiej połowie. Zostańcie z nami.

40 min – piłka prosto w ręce Maciejewskiego i sędzia kończy pierwszą połowę spotkania.

40 min – rzut rożny dla gości.

37 min – za długo czekaliśmy ze strzałem.

34 min – Siudak wyprzedził bramkarza, przejął piłkę, ale nie trafił z ostrego kąta!

33 min – na boisku leży piłkarz Górnika.

32 min – słupek ratuje nas przed stratą bramki! Koncertowa kontra i świetny strzał zawodnika gości! Alarm brzmi już po raz 4,5?

31 min – strzał Siudaka zablokowany.

30 min – od kilku minut kopiemy się wzajemnie z Górnikiem w środkowej strefie boiska.

27 min – goście są od nas lepsi technicznie. Nie wiadomo jak długo obrona Karkonoszy będzie sobie z nimi radzić.

25 min – świetne podanie nad obrońcą dostał Ranecki. Nasz napastnik podprowadził piłkę i uderzył. Niestety górą był bramkarz, który sparował jego strzał na rzut rożny!

24 min – faul w ataku. Chwila oddechu.

24 min – rzut rożny dla gości.

22 min – kontratak gości zatrzymał Bartecki… Przewrotką.

20 min – bardzo groźny strzał oddał jeden z gości. Pomylił się o metr. Kolejny sygnał ostrzegawczy dla gospodarzy, którzy popełniają coraz więcej błędów.

18 min – zdecydowanie za łatwo poradzili sobie z obroną Karkonoszy goście. Na szczęście strzał zawodnika z Wałbrzycha okazał się bardzo niecelny.

17 min – aj blisko bramki zawodnicy Karkonoszy. O krok szybszy okazał się jednak bramkarz Górnika.

17 min – Ranecki z dystansu. Nad poprzeczką.

15 min – taktyczny faul na Raneckim i żółta kartka dla zawodnika gości.

14 min – na spalonym Siudak.

13 min – przerwa w grze.

12 min – żółta kartka dla naszego napastnika, za uderzenie piłki po gwizdku. Wydaje się jednak, że można było w tej sytuacji poprzestać na upomnieniu.

12 min – Ładnie z długim podaniem próbował zabrać się Tomaszewski. Obrońca nie dał się jednak zaskoczyć.

10 min – ładnie poradzili sobie teraz z naszym pressingiem goście.

9 min – kontra gości zakończona strzałem. Z problemami broni Maciejewski.

8 min – Siudak przegrywa drybling w okolicy pola karnego Górnika. Aut dla gospodarzy.

8 min – dwa razy niedokładnie piłkę wyprowadzał Orzeszko, ale za 3 razem już sobie poradziliśmy.

7 min – Dulny przerywa kontratak gości.

6 min – Górnik póki co nie radzi sobie ze skrzydłowymi Karkonoszy. Rzut rożny dla gospodarzy.

4 min – kontra Karkonoszy i strzał. Broni bramkarz.

3 min – doskonałe dośrodkowanie i gol, sędzia na szczęście wskazał pozycję spaloną. Pierwsze ostrzeżenie.

3 min – rzut wolny dla Górnika z narożnika pola karnego.

2 min – zanosiło się na dobrą kontrę Karkonoszy. Niestety zamiast podania mieliśmy nieudaną próbę strzału, bardzo nieudaną.

2 min – Górnik zamknął nas na swojej połowie.

1 min – Karkonosze spokojnie podają piłkę w linii obronnej.

Obydwie drużyny już gotowe. Okrzyki bojowe wygrali gospodarze, chociaż i goście byli głośni 😉

Wychodzimy na boisko!

Pamiętajcie o odświeżaniu strony

Głośne Karkonosze Hej słyszane na trybunach.

Piłkarze Górnika Wałbrzych będą dziś górować nad naszymi zawodnikami jeśli chodzi o warunki fizyczne. Wzmocnienia z drużyny juniorów starszych?

Koniec rozgrzewki. Piłkarze schodzą do szatni.

Zapraszamy na relację live. Start meczu punktualnie o godzinie 17:30 na stadionie miejskim przy ulicy Złotniczej 12.