STAL CHOCIANÓW 2:1 KS KARKONOSZE JELENIA GÓRA
Żółte kartki:
37` M.Piechuta
66` B.Poszelężny
86` D.Podziewski

90 min + 3Koniec meczu przegrywamy w Chocianowie z miejscową Stalą 2:1
90 min + 2Kolejna kontra Stali, na szczęscie nie trafił w piłkę Burda
90 min + 1Zmiana w Stali wchodzi Sołtys, schodzi Kozak
90 min Sędzia doliczył 3 minuty
90 minPiekna obrona Dubiela, do piłki dopadł Cygan, a Dubiel jak struna wyciągnął się w bramce
89 minFaulowany przy bocznej linii Kuźniewski, mamy jedną z ostatnich szansy na bramkę
88 minStal poczuła drugi oddech i napiera na Karkonosze
87 min Zmiana w KSK, schodzi Lekszycki, wchodzi Statkowski
86 min Po błędzie Siatraka bramkę zdobywa Podziewski.
86 min 2:1!!!!
85 minFaulowany Kowalski , wolny dla KSK , jednak nie zagroziliśmy bramce Czarneckiego
84 minNa szczęście wszystko dobrze z zawodnikiem Stali, wznawiamy grę
83 minW starciu powietrznym Dubiel znokautował piłkarza gospodarzy, nie wygląda to dobrze mamy przerwę w grze
82 minTym razem wolny z prawej strony dla Stali, będzie szansa na dośrodkowanie w pole karne gości
81 minKolejny corner dla Chocianowian, piłkę łapie Dubiel
80 minAut dla Karkonoszy, chwila oddechu od nacisku Stali
79 minKolejny rożny dla gospodarzy. W międzyczasie zmiana w KSK zszedł Denis, wchodzi Wersocki
78 minAle mieliśmy szczęscie! Kibice Stali już widzieli piłkę w bramce Dubiela! Strzelał Kozak, ale w boczną siatkę!
77 minBrak akcji ze strony KSK, cały czas Stal na naszej połowie
76 minSprzed pola karnego Karkonoszy uderzał Bartuzel, bardzo niecelnie
75 minKolejna akcja Stali, wrzucał Kozak, a pewnie wyłapał piłkę Dubiel
74 minKolejny raz Stal nęka bramkę Dubiela. Tym razem wrzucał Sałata, jednak nikt nie doszedł do piłki
72 min Wolny z 30 metra dla Karkonoszy, do piłki podchodzi Kowalski, strzela wysoko nad bramką Czarneckiego
72 minZmiana w Karkonoszach, schodzi Poszelężny wchodzi Kowalski
71 minMieliśmy piękną akcję niestety Pytel za mocno do Lekszyckiego
70 minStal przejmuje inicjatywę, spokojnie rozgrywają piłkę
69 minPoszelężny poszedł prawą stroną, wrzucił, ale nikt nie przeciął piłki w polu karnym Stali
68 min Schodzi Gogolashvili, wchodzi Szrama
67 minDo zmiany gotowy już Szramowiat
66 minPoszelężny bez sensu fauluje piłkarza Stali, zasłużone zółtko
65 minKarkonosze mają swoje szansę na kolejną bramkę, blisko był Piechuta po błędzie bramkarza
64 minZ 35 metra strzelał Lekszycki, tylko wprost w bramkarza
63 minMamy rzut rożny z lewej strony.
61 minStrzelał Podziewski, na szczęscie zablokował go Siatrak
60 minStrata Kuźniewskiego i kontra gości, jednak szybko zatrzymana przez Firleja
59 minFaulowany na 40 metrze Kuźniewski, mamy rzut wolny
58 min Akcja młodzian w kadrze Karkonoszy, Pytel wymienił podania z Lekszyckim., jednak nic z tego nie wyszło
56 minZmiana w Stali, schodzi Bekieszczuk wchodzi Cygan
55 min Strzelał Podziewski i trafił w słupek Karkonoszy, Panowie obudźcie się!
Bramkę strzelił Patryk Kozak. Z prawej strony wrzucał Rogulski, a bierna postawa Siatraka spowodowała, że Kozak sam na sam wpakował piłkę do bramki Dubiela
53 min 1:1!!!!
52 min Karkonosze cofnęły się na własną połowę, już 3 akcja piłkarzy Stali, dla nas szczęśliwie bez skutków
51 minRzut rożny dla KSK, bardzo źle wybita piłka
50 minRównie niecelnie strzelał Burda
49 minNie trafił w piłlkę Giorgi, a mogło być już 2:0
48 minNa spalonym złapany Podziewski
47 minPięknie w polu karnym Kuźniewski znalazł Piechutę, ale ten nie opanował piłki
46 minZaczynamy II połowę!
45 min Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy ze Stalą Chocianów 1:0!
45 minDośrodkowywał Bekieszczuk, do piłki wyszedł Dubiel i był faulowany, a sędzie nic widział, do piłki przed polem karnym dopadł piłkarz Stali i na na sze szczęscie przeniósł piłkę nad poprzeczką KArkonoszy
43 minGiorgi odbiera piłkę w środku pola, ale nie ma do kogo podać, szkoda
41 minPo krótkim rozegraniu wolnego na strzał zdecydował się Patryk Kozak, Dubiel bezpiecznie odprowadził piłkę wzrokiem za bramkę
40 minCichoń wybija za końcową linię, rożny dla Stali. Krótko rozegrany i faulowany Rogulski. Wolny dla Stali z prawej strony boiska
39 min Z 40 metra na strzał zdecydował się Firlej, ale wysoko nad poprzeczką Czarneckiego
38 minMamy rzut wolny z lewej strony boiska, dośrodkowywał Kuźniewski, główkował Pytel, jednak akcja przerwana po faulu Cichonia na bramkarzu Stali
37 min Piechuta otrzymuje żółtą kartkę za faul na bramkarzu wybijającym piłkę
36 minKibice Stali odpalili race, rozwinęli sektorówkę, przypomina to wczorajszy mecz reprezentacji
34 min Poważny błąd Siatraka, puścił piłkę i napastnika Stali sam na sam z Dubielem, Michał tylko sobie wiadomym sposobem broni sam na sam. Brawo Michał!!!
33 min100% akcja Pytela i Lekszyckiego!!! Pytel podał do Lekszyckiego ten zwodem minął obrońcę Stali i strzelił , ale obronił bramkarz Stali
32 minWrzucał Kuźniewski, nikt nie przeciął piłki w polu Stali
31 minAut dla Karkonoszy z lewej strony boiska
30 minChwila szarpanej gry z obu stron, brak składnych akcji
28 minPiękne sztuczki Gogolashvilego, aż chce się go oglądać ograł obrońcę Stali jak dziecko
27 minDo piłki wybitej przez obrońców Stali dopadł Kuźniewski i huknął z pierwszej, niestety wysoko nad bramką Czarneckiego
26 min Bardzo źle wykonany rzut rożny dla Stali
25 min Kolejny raz bardzo dobra obrona Firleja, Mateusz bardzo dobrze wszedł w ten mecz
23 min. Akcję Stali z prawej strony zastopował Denis, mamy kontrę i w środku pola zatrzymany Firlej, powinno być żółtko
22 min. Rogulski faulował Piechutę w środku pola, mamy rzut wolny ze środka
21 min Zza pola karnego na strzał zdecydował się Poszelęzny , piłka szła w lewe okno bramki Czarneckiego, jednego na lini piłki znalazł się Pytel i zastopował strzał
20 min. Błąd obrońcy Stali, za lekko wybija piłkę do której dopada Piechuta i niestety strzela za lekko
19 min. W środku pola faulowany był Bekieszczuk
18 min. Mateusz Firlej czyści na prawej stronie, odebrał piłkę Rogalskiemu, a ten go faulował
17 min. Na przebój prawą stroną ruszył Firlej, wywalczył aut
15 min.Piękna akcja Stali, na długi przerzut zdecydował się obrońca Stali, a klatką przyjął piłkę Podziewski i uderzył , na posterunku był Dubiel, Brawo Michał!
14 min. Pytal prostopadle do Giorgiego a ten strzela wprost w bramkarza!!
13 min. Rogalski wyprostowaną nogą fauluje Firleja, sędzia nic nie widział. Mateusz na szczęście wstaje
11 min.Uderzał Kozak ale prosto w mur
10 min. Pytel fauluje tuż przed polem karnym. Niebezpieczny stały fragment dla Stali
08 min. Brzydko faulowany Giorgi, jednak sędzie okazał się być łaskawy dla piłkarza Stali.
07 min. Groźny strzal napastnika Stali z woleja , pewnie łapie piłkę Dubiel!
06 min. Piechuta mógł lepiej zagrać do Lekszyckiego, mamy rzut rożny
05 min. Karkonosze dalej atakują, blisko kolejnego strzału Giorgi
03 min. 0:1!!!!! PIECHUTA!!!!!
02 min. Rzut karny , faulowany Giorgi!
01 min. Rozpoczynamy dzisiejszy mecz Stal Chocianów- KSK
Oba zespoły pojawiły już się na boisku, trwa przedstawienie drużyn i przywitanie piłkarzy.
Zaczynamy!

Dzisiejszy mecz sędziować będą przedstawiciele OZPN Wałbrzych:
Główny: Damian Grabowski
Asystent 1: Tomasz Biel
Asystent 2: Tomasz Janusiewicz

Jesteśmy już w Chocianowie, piłkarze rozgrzewają się do pojedynku o mistrzostwo IV ligi ze Stalą Chocianów.
Poniżej składy obu drużyn:
KS “Karkonosze” Jelenia Góra
M.Dubiel (GK), M.Cichoń, M.Firlej, M. Siatrak,M.Denis, T.Kuźniewski, P.Pytel, G.Gogolashvili, R.Lekszycki, M.Piechuta, B.Poszelężny
Rezerwa:
P. Bursacki, Ł.Kowalski, S.Kozołubski, S.Wersocki, M.Szramowiat, S. Statkowski

Stal Chocianów:
P.Czarnecki (GK), P.Różycki, Ł.Bednarz, A.Klimas, D. Bekieszczuk, P.Kozak, M.Bartuzel, M.Sałata, P.Rogalski, D.Podziewski, S.Burda
Rezerwa: W.Urbański, P.Stypień, M.Otocki, A. Iwańczak, D.Cygan, D.Sołtys, M.Burda
Trener: Janusz Przybyło, II trener Wolan Mirosław

11:30 Zawodnicy wyjechali do Chocianowa, chwile przed wyjazdem krótkiego wywiadu udzielił trener Marek Siatrak