Świetna mecz juniorów młodszych z Czechami!


12 sierpnia 2019
Juniorzy młodsi

trutnov

W sobotnie przedpołudnie Stadion Miejski w Jeleniej Górze gościł juniorów młodszych Karkonoszy oraz MFK Trutnov.  Biało-niebiescy zdeklasowali przeciwników, aplikując im 14 bramek, nie tracąc przy tym ani jednego gola.


Imponujący wynik był już do przerwy ponieważ podopieczni popularnego „Zośki” prowadzili 8:0. Do czeskiej bramki trafiali:
3 x Mateusz Karmelita, Jakub Gronowski, Mikołaj Milewski, Kacper Tokarz, Jakub Firmanty, Szymon Kwiatkowski, Wojciech Galos, 2 x Bartosz Kamiński, Szymon Nalewajczyk, Paweł Frankiewicz i Michał Jabłonowski.


Bogata fotorelacja ze sparingu w materiale Jelonka.com:

https://www.jelonka.com/trutnov-zdeklasowany-82746\


W najbliższe sobotnie popołudnie przed biało-niebieskimi juniorami młodszymi kolejne spotkanie kontrolne, tym razem w Świdnicy gdzie zmierzą się z rówieśnikami Polonii-Stal Świdnica. Przypomnijmy, że duża część chłopców wspólnie z juniorami starszymi Karkonoszy wyrusza niedługo na obóz piłkarski do Portugalii, co wpłynie na przesunięcie inauguracji Ligi Dolnośląskiej Juniorów Starszych i Młodszych o blisko 2 tygodnie. Pierwszy mecz 28 sierpnia w Głogowie z dobrze znanym z występów w II lidze dolnośląskiej Chrobrym.

Foto na górze strony: www.jelonka.com

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU

jplast CentrumPsychologiiPsychologSportu Fizjo-med WhatsApp Image 2019-11-01 at 20.08.25 lodostref mzk termy cieplickie telaces obrębalski marek mint caffe