Świetna runda juniorów młodszych!


1 lipca 2019
Juniorzy młodsi

61679662_2535425299812359_221118892221661184_o
Nie świetnie, a wręcz kapitalnie wiosenne rozgrywki zakończyli juniorzy młodsi pod wodzą trenera – Jacka Kołodziejczyka! Biało-niebiescy dzięki dobrej grze i jeszcze lepszej skuteczności wywalczyli awans do I ligi dolnośląskiej juniorów młodszych i ponownie będą reprezentować Jelenią Górą w najwyższej klasie rozgrywkowej na Dolnym Śląsku!


Po blisko półrocznej przerwie juniorzy młodsi ponownie powalczą na I-ligowych boiskach Dolnego Śląska.  Świetna postawa wiosną w  12 meczach II ligi dolnośląskiej pozwoliła na zajęcie miejsca tuż za plecami Chrobrego II Głogów i wywalczenie awansu o szczebel wyżej (awansowąły 2 najlepsze drużyny).  Podopieczni Jacka Kołodziejczyka odnieśli w rundzie wiosennej 10 zwycięstw i tylko 2-krotnie poczuli smak porażki, właśnie z liderem –  Chrobrym II Głogów.
młodszy

Niezmiernie cieszy nas dobra skuteczność biało-niebieskich, którzy zdobyli 40 bramek i stracili tylko 12.  Najwyższe zwycięstwo w rundzie wiosennej juniorzy młodsi Karkonoszy odnieśli  w ramach VIII kolejki rozgrywek, kiedy to rozgromili przy Złotniczej 12 legnicki Konfeks aż 9:1, a autorami bramek byli: 4 x Kacper Tomaszewski, 2 x Łukasz Ranecki, 1 x Maciej Frydryk, 1x Robert Wiejak i 1 x Brajan Kułakowski.  Najwięcej bramek w 1 meczu straciliśmy w II kolejce spotkań w Głogowie. W spotkaniu na szczycie II ligi mierzyliśmy  się  z Chrobrym II, który 3-krotnie ustrzelił bramkę Karkonoszy. Najwięcej bramek w ramach rozgrywek II ligi zdobył dla Karkonoszy Kacper Tomaszewski, który wyprzedził minimalnie Brajana Kułakowskiego i Łukasza Raneckiego  (biorąc pod uwagę rozgrywki juniorów starszych i młodszych Łukasz był najskuteczniejszy).

W nowym sezonie, a raczej w rundzie jesiennej I ligi dolnośląskiej juniorów młodszych przed biało-niebieskimi dużo cięższe zadanie do wykonania. Nie jest tajemnicą “poliszynela”, że najwięcej pracy do zrobienia ma beniaminek rozgrywek i tak też będzie to wyglądało dla juniorów młodszych Karkonoszy. Przed nami 14 bardzo ciężkich meczów w których każda zdobycz punktowa będzie miała smak wykonanej ciężkiej pracy i wylanych litrów potu na treningach. Przeciwnikami biało-niebieskich w jesiennych rozgrywkach będą niezwykle uznane na Dolnym Śląsku marki piłkarskie: Zagłębie II Lubin, FC Wrocław Academy, Miedź Legnica, Chrobry Głogów S.A., WKS Śląsk Wrocław, Śląsk II Wrocław oraz  Górnik Polkowice. Spadkowiczami z I ligi dolnośląskiej są: Polonia Stal-Świdnica oraz PARASOL Wrocław.


Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU

jplast CentrumPsychologiiPsychologSportu Fizjo-med WhatsApp Image 2019-11-01 at 20.08.25 lodostref mzk termy cieplickie telaces obrębalski marek mint caffe