Świetny mecz juniorów starszych

6 czerwca 2019
Juniorzy starsi

61443211_3375218955823390_103042454478913536_o
Bardzo miłą niespodziankę sprawili juniorzy starsi Karkonoszy, którzy pokonali wicelidera WLJS Miedź II Legnicę 2:1!

Zwycięstwo dla biało-niebieskich zapewnili:Łukasz Ranecki oraz  Marcin Romanowski, który bramkę zddobył w ostatniej minucie meczu!
Drużynę juniorów starszych wyjątkowo poprowadził w tym meczu Jacek Kołodziejczyk na co dzień będący szkoleniowcem juniorów młodszych. Absencja etatowego trenera Jarosława Wichowskiego wynikała z jego obowiązków zawodowych związanych ze szkołą.
Sobotni mecz juniorzy starsi rozgrywali na stadionie w Wojcieszycach, gdyż na głównej płycie stadionu miejskiego odbywał się festyn w okazji dnia dziecka.  Jednak ta sytuacja chyba bardziej zmobilizowała do działania biało-niebieskich. Efekty dobrego mentalnego podejścia przyszły już w 5 minucie meczu, kiedy to Łukasz Ranecki po podaniu od Łukasza Martyniaka wyprowadził Karkonosze na prowadzenie. Wynik 1-0 utrzymał się do końca I połowy. W przerwie meczu trener legniczan – Rafał Fościak musiał zdecydowanie porozmawiać ze swoimi podopiecznymi, ponieważ po zmianie stron do głosu doszli zawodnicy Miedzi. Gola strzelił Dawid Wojciech. Zawodnik Miedzi ograł Patryka Ulanowskiego i w sytuacji sam na sam pokonał Mateusza Marceniuka. W ostatniej minucie meczu Michalik zagrał na lewą stronę do Romanowskiego, który  przymierzył i posłał piłkę w długi róg bramki legniczan. Niemożliwe stało się faktem, Karkonosze wygrały z Miedzią II Legnica!

Karkonosze Jelenia Góra 2:1 Miedź II Legnica
1-0 Ranecki 5′
1-1 Wojciech 68′
2-1 Romanowski 90′