Trampkarze lepsi od FC Academy

5 lutego 2017
Trampkarze
sparing

Przeciwko FC Academy Wroclaw zagrali trampkarze prowadzeni przez duet Wiatrzyk – Szabat. Mecz rozgrywany był w systemie 3x25min.

Pierwsza polowa to walka głównie w środku pola. Wrocławianie próbowali zaskoczyć przyjezdnych prostopadłymi podaniami jednak defensywa Karkonoszy nie popełniała błędów.

Goście pamiętając poprzedni nieudany wyjazd do Wrocławia tym razem postawili na grę z kontry, co mogło szybko przynieść powodzenie.

Niestety Nikodem Siudak i Kacper Tomaszewski przegrali pojedynek z bramkarzem FC Academy. Zasada do trzech razy sztuka sprawdziła się w tym przypadku idealnie, bowiem kolejną sytuację strzelecką zamieniliśmy na bramkę. Kacper Tomaszewski wykorzystał błąd bramkarza i wyprowadził gości na prowadzenie. To była 15 minuta pierwszej połowy. Pięć minut później rozgrywający bardzo dobre zawody Tomaszewski strzela drugą bramkę dla przyjezdnych. Niestety zamiast pójść za ciosem i dobić przeciwnika pozwoliliśmy im wyrównać. Festiwal błędów obrony sprawił, że na drugą przerwę schodziliśmy z wynikiem 2-2.

Na trzecią odsłonę gry piłkarze Karkonoszy wyszli już dużo bardziej skoncentrowani. Na prowadzenie po dwójkowej akcji Kulakowski – Fediuk wyprowadza nas ten pierwszy. Ostatnia bramka meczu zostanie zapamiętana głównie dzięki asyście Szymona Sołtysiaka, który z własnego pola karnego idealnie wypatrzył Pawła Fediuka, ten popędził na bramkę Wrocławian i ze stoickim spokojem ustalił wynik spotkania na 4:2 dla Jeleniogórzan.

Sklad: Niznik, Choragwicki, Bartecki, Kaminski, Tokarz, Siudak, Antosik, Engler, Mazur, Soltysiak, Tomaszewski. Rezerwowi: Fediuk, Kulakowski, Milewski