Trampkarze postraszyli lidera!

30 maja 2019
Trampkarze

DSC_0296

Bardzo dobre spotkanie rozegrali na Arenie Paulinum trampkarze Karkonoszy. Drużyna prowadzona przez Bartosza Królikowskiego po niesamowitej walce uległa liderowi rozgrywek BKS-owi bolesławiec 1:2.

spotkanie w Parku Paulinum rozpoczęło się dla biało – niebieskich znakomicie, w  szóstej minucie przeprowadziliśmy super akcję bramkową, kiedy to  Bartosz Kamiński dobrym podaniem znalazł Jakuba Zielonkę,  a ten huknął z woleja uderzeniem pod poprzeczkę bramki Hajduczka. Goście w 27 minucie spotkanie doprowadzili do remisu za sprawą Piotra Skiby, który  w sytuacji sam na sam pokonał Ślaza. Do końca pierwszej połowy nie padły już bramki i obie ekipy udały się na zasłużony odpoczynek.  W drugiej połowie gra wyglądała wyrównanie, aż do 65 minuty kiedy Ksawery Kaczmarski praktycznie skopiował bramkę swojego kolegi z I części spotkania.

Spotkanie skomentował szkoleniowiec trampkarzy Karkonoszy – Bartosz Królikowski:
– “Wynikł równie dobrze mógł być w druga stronę. Dużo sytuacji dla obu ekip. Szkoda porażki, bo chłopcy zostawili dużo zdrowia na boisku. Na pewno zagrali najlepszy mecz w tym sezonie i solidnie postraszyli BKS. Najlepszy na boisku był Bartek Kamiński”

Trampkarze Karkonoszy w drugiej grupie II ligi wojewódzkiej mają trzy punkty nad strefą spadkową. W sobotę udajemy się na gorący i trudny teren głogowskiego Chrobrego, a będący za plecami biało-niebieskich  Konfeks Legnica zmierzy się z ostatnim zespołem ligi – Pogonią Góra i można się spodziewać, że legniczanie zrównają się z nami zdobyczą punktową. Do końca rozgrywek pozostały trzy mecze.

KARKONOSZE JELENIA GÓRA 1:2 BKS BOLESŁAWIEC (1-1)