Trampkarze również ciężko pracują


16 stycznia 2019
Trampkarze

B.Królikowski

Biało – niebiescy trampkarze dorównują kroku pozostałym grupom Karkonoszy jeśli chodzi o przygotowania do wiosennych zmagań.

Podopieczni trenera Bartosza Królikowskiego bardzo wcześnie rozpoczęli przygotowania do rywalizacji w II Lidze Dolnośląskiej Trampkarzy. Cieszy bardzo duża frekwencja na treningach, ale również zaangażowanie chłopaków w wykonywane ćwiczenia. Gołym okiem można zauważyć, że drużyna ma apetyt na powrót do I LDT.  Zajęcia odbywają się na hali oraz orliku. W międzyczasie trampkarze udanie rywalizują w turniejach oraz rozgrywają mecze sparingowe.

Sam trener B.Królikowski ocenił obecny stan przygotowań drużyny w krótkim podsumowaniu:
-“Trampkarze również ciężko i intensywnie przygotowują się do rundy wiosennej II ligi dolnośląskiej. W niedzielę wystąpili w halowym turnieju juniorów młodszych w Jeleniej Górze gdzie w opinii obserwatorów zaprezentowali się bardzo dobrze grając z drużynami złożonymi z zawodników o 2-3 lata starszymi. Dzisiaj natomiast odbyli intensywny trening na orliku przy ZSOiT. Frekwencja tradycyjnie jest bardzo dobra. Już w sobotę w meczu sparingowym zmierzymy się w Wałbrzychu z zespołem Górnika Nowe Miasto Wałbrzych”

My już dziś z niecierpliwością czekamy na początek rozgrywek w Lidze Dolnośląskiej Trampkarzy 🙂

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz