Trampkarze trenują sumiennie


20 lutego 2018
Trampkarze
B.Królikowski
W przeciwieństwie do niektórych kolegów z grup młodzieżowych Karkonoszy trener Bartosz Królikowski nie może narzekać na frekwencje podczas treningów. Średnio 20 zawodników na każdych zajęciach pozwala na pracę w komfortowych warunkach.

W czasie ferii zimowych trenowaliśmy 5 razy w tygodniu na hali przy ul. Złotniczej. W tym okresie rozegraliśmy dwa mecze sparingowe; ze Śląskiem Wrocław (4-7) oraz Polonią Warszawa (4-0). Obecnie trenujemy 3 razy w tygodniu na boisku Orlik przy ZSOiT. Trener Królikowski pytany o dalszą część okresu przygotowawczego wymienia kolejnych sparingpartnerów. Mamy jeszcze 3 gry kontrolne do rozegrania. 24,02 zagramy w Strzegomiu z AKS-em, następnie 3 marca zmierzymy się w Mirsku z juniorami młodszymi Kwisy Świeradów oraz 11.03 w Zgorzelcu z juniorami młodszymi Bazaltu Sulików. Być może uda nam się jeszcze zagrać dodatkowy sparing w tygodniu poprzedzającym start rozgrywek ligowych. 
Szkoleniowiec pytany o największe pozytywy przygotowań w pierwszej kolejności wymienia wysoką frekwencję na zajęciach. Na co dzień dysponuje zwykle blisko 20 zawodnikami. Chłopcy ciężko i sumiennie trenują. Mam nadzieję, że przełoży się to pozytywnie na dyspozycje w meczach ligowych. Tyle Bartosz Królikowski. 

Rozmawiał Konrad Ambroży

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz