Trampkarze zwyciężyli na Paulinum

6 maja 2019
Trampkarze

59726174_2204357749879395_938189026890874880_o

Podopieczni trenera Bartosza Królikowskiego pokonali w 8 kolejce II ligi trampkarzy – grupa II drugą drużynę Miedzi Legnica. Po niezwykle emocjonującym meczu rozgrywanym w Parku Paulinum biało-niebiescy zwyciężyli 3:2!

Mecz ułożył się po naszej myśli bo już w 5 minucie meczu Bartosz Kamiński uderzeniem w krótki róg bramki wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Pierwsza połowa to głównie walka w środku pola bez groźnych sytuacji strzeleckich z obu stron. Druga połowa rozpoczęła się mocnym uderzeniem Miedzi Legnica. W odstępie pięciu minut straciliśmy 2 bramki, co skomentował trener Bartosz Królikowski:

“Uczulałem zawodników w przerwie na pierwsze minuty po zmianie stron niestety znowu zawiodła koncentracja”

Jednak co się odwlecze to nie uciecze i w 60 minucie meczu w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Bartosz Kamiński i nie zmarnował okazji. Po tym zdarzeniu jeden z zawodników Miedzi (Karol Krawczyszyn) został ukarany czerwoną kartka za dyskusje z sędziami. W 72 minucie po ewidentnym zagraniu piłki ręka w polu karnym przez zawodnika Miedzi sędzia podyktował rzut karny. Do jedenastki podszedł Antoni Przetacznik i trafił w poprzeczkę na szczęście przy dobitce zachował więcej zimnej krwi i zrobiło się 3-2 dla Karkonoszy. Zawodnicy z Legnicy kończyli mecz w 9 ponieważ za zagranie ręka Karol Piżuch został ukarany 2 żółta a w konsekwencji czerwoną kartka. Mimo przewagi liczebnej  zawodnicy Karkonoszy pozwolili Miedzi na stworzenie dogodnej sytuacji do wyrównania, na szczęście na wysokości zadania stanął Kamil Ślaz i 3 punkty zostały w Jeleniej Górze!

II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2 (RW): 8 kolejka
Karkonosze Jelenia Góra 3:2 Miedź II Legnica