Trecom nowym partnerem Karkonoszy!


12 lipca 2019
Z życia klubu

logo_Trecom
Okienko transferowe to nie tylko czas pozyskiwania nowych zawodników. Dla nas to również okres zawierania umów z nowymi partnerami klubu biznesu. Tym razem chodzi o spółkę Trecom, która właśnie dołączyła do biało-niebieskich!


Drodzy państwo, mamy przyjemność zakomunikować iż  grono klubu biznesu powiększyło się o nowego partnera –   Trecom!

Zachęcamy Was do zapoznania się z profilem działalności naszego nowego partnera.
Trecom
to spółka funkcjonująca na rynku od 1996 roku, zajmująca się branżą IT. Ich pole działania sięga także poza granice naszego kraju. Siedziby spółek znajdują się na terenie całej Polski, a najbliższy oddział  znajduje się we Wrocławiu. Fundamentalne motto naszego partnera brzmi: “najważniejsze są kompetencje” Dlatego bez wahania ekspertom firmy Trecom, możemy powierzyć nasze sprawy z dziedziny IT.

Działalność spółki Trecom skupia się głównie na:

  • Projektowaniu
  • Wdrażaniu i integrowaniu złożonych systemów informatycznych
  • Zagwarantowaniu w pełni bezpiecznego funkcjonowania systemów informatycznych

Dodatkowo mamy gwarancję, że wszystkie wyżej wymienione usługi zostaną wykonane zgodnie z dewizą spółki Trecom, czyli: kreacja, bezpieczeństwo i rozwój.

Na stronie internetowej naszego partnera możecie również znaleźć Bloga, na którym w bardzo przystępnej formie dowiecie się o ciekawostkach z zakresu IT.

Więcej informacji dotyczących działalności Trecomu możecie uzyskać bezpośrednio u naszego partnera w jego najbliższej siedzibie, pod adresem: ul. Brylantowa 24/4-5 Wrocław 52-214 lub…

Przechwytywanie

…pod niżej wymienionymi danymi kontaktowymi:

Przechwytywanie2

Serdecznie dziękujemy za wszelkie wsparcie, które jest potrzebne aby klub rozwijał się oraz osiągał coraz to wyższe wyniki sportowe, a szkolenie młodzieży systematycznie wchodziło na nowy lepszy poziom!

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz