Trendy Hair Fashion w Klubie Biznesu


30 grudnia 2017
Z życia klubu

nowe LOGO

Mimo zbliżającego się wielkimi krokami Sylwestra w Karkonoszach nikt nie myśli jeszcze o zabawie. Dzięki temu wczoraj mogliśmy pochwalić się kolejną firmą w Klubie Biznesu. Pora teraz by Trendy Hair Fashion przedstawić bliżej sympatykom klubu.

Z Panią Mariolą poznaliśmy się na szkoleniu organizowanym w Karpaczu – powiedział v-ce prezes zarządu Konrad Ambroży. Wydarzenie okazało się na tyle interesujące, że Pani Mariola zapytała o możliwość dołączenia do grona naszych sponsorów, co wczoraj oficjalnie uczyniła. Szykujemy wspólnie kilka ciekawych promocji i sporą niespodziankę dla wszystkich grających w naszym klubie piłkarzy, ale o tym już po nowym roku.  Zakończył Ambroży.

26000957_2395274523817843_2224822141066521251_n

 

By bliżej przedstawić Studio Trendy HF oddajemy głos Pani Marioli Grzance.

Studio Fryzjerskie Trendy Hair Fashion w Jeleniej Górze otworzyłam w 1998 roku, a to znaczy, że niebawem obchodzić będziemy 20 rocznicę funkcjonowania. Należymy do największej, najprężniej rozwijającej się polskiej sieci salonów fryzjerskich. W codziennej działalności kierujemy się troską o jakość, która przekłada się na zadowolenie naszych klientów, będące dla nas największą nagrodą. Nasz zespół postrzega swoją pracę jako sztukę a kreowanie wizerunku naszych gości jako osobistą misję. Właśnie dlatego nieustannie doskonalimy się podążając za stale zmieniającymi się trendami w branży. Nasi klienci doceniają kreatywność, pasję i profesjonalizm zespołu, miłą atmosferę, wystrój salonu oraz pyszną kawę i chętnie do nas wracają.

Jak zawsze zachęcamy do polubienia naszego nowego partnera na facebook-u. Zrobicie to pod adresem https://www.facebook.com/trendy.jeleniagora/

oraz odwiedzenia strony internetowej: http://trendyjeleniagora.pl/

Salon Trendy Hair Fashion znajduję się w Jeleniej Górze przy ulicy Kopernika 3.

Jelenia_Góra,_Kopernika_3_-_fotopolska.eu_(157910)

Mariusz Siuda

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU