Tylko remis w meczu z BKS-em


16 maja 2018
Juniorzy starsi

drużyna juniorów starszych

Meczem o 6 punktów określano dzisiejszy pojedynek pomiędzy juniorami starszymi Karkonoszy i BKS-u Bolesławiec. Niestety, mimo przewagi na boisku podopieczni Krzysztofa Pietrzyka zremisowali 0-0. 

Przed spotkaniem, wciąż niepewni utrzymania w Lidze Dolnośląskiej Juniorów piłkarze Karkonoszy, mieli 4 punkty przewagi nad zespołem z Bolesławca. Zwycięstwo miało poprawić sytuację w tabeli oraz nastroje przed kluczową fazą sezonu. Niestety, mimo kilku niezłych okazji nie udało się trafić do bramki przyjezdnych. Oddajemy głos trenerowi. Faktycznie mieliśmy dziś więcej z gry ale co z tego. Goście ograniczyli się do kontrataków, grając długą piłką z pominięciem linii pomocy. Przyjezdni byli też groźni przy stałych fragmentach gry. Nam zabrakło skuteczności i szczęścia. Moi piłkarze obili dziś poprzeczkę i słupek bramki BKS-u. Powinniśmy ten mecz wygrać a niestety tego nie zrobiliśmy. Przed nami 3 ostatnie kolejki, w których walczyć będziemy o komplet punktów. 

Mimo iż w ostatnich trzech meczach sezonu jego zespół spotka się m.in. z zamykającą tabelę dwójką najsłabszych zespołów, trener tonuje nastroje. W sobotę gramy z Kiełczowem na wyjeździe i mimo, że zajmują ostatnią lokatę z pewnością nie będzie to łatwe spotkanie. Później do Jeleniej Góry przyjedzie Świdnica. Na koniec zagramy w Ząbkowicach. Zamierzamy powalczyć w tych spotkaniach o pełną pulę, która da nam spokojne utrzymanie. Wszystko w naszych rękach, nogach i głowach. Zakończył w swoim stylu trener Krzysztof Pietrzyk. 

Rozmawiał Konrad Ambroży

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz