Uczestnicy zgodni – to było dobre spotkanie


28 maja 2018
Z życia klubu

spotkanie

15 osób, w tym przedsiębiorcy posiadający więcej niż jeden biznes – dało łącznie blisko 20 firm na kolejnym spotkaniu Klubu Biznesu KS Karkonosze. 

Tym razem gościliśmy w sali konferencyjnej sklepu Leroy Merlin w Jeleniej Górze. Gospodarze, poza miejscem oraz poczęstunkiem przygotowali dla uczestników coś jeszcze – specjalny katalog wyprzedażowy, który specjalnie dla członków Klubu Biznesu będzie aktualizowany co tydzień.

Pozostali klubowicze również pracują nad specjalną ofertą dla pracowników firm zrzeszonych wokół Karkonoszy. 

Na dzisiejszym spotkaniu, poza kwestiami typowo biznesowymi rozmawiano też o wzajemnej promocji. Uczestnicy potwierdzili też chęć wsparcia inicjatywy charytatywnej, zgłoszonej wcześniej przez Fundację Orange. Jeszcze w trakcie wydarzenia na stole “pojawił się” voucher do OKW Krucze Skały w Karpaczu czy też zaproszenie na sesję zdjęciową u Michała Lucha.

To z pewnością nie wszystko. Klub Biznesu planuje jeszcze kilka innych eventów na rzecz lokalnych społeczności, a Leroy Merlin, wraz ze wspomnianą wcześniej fundacją, doposaży plac zabaw w jednym z domów dziecka.

Kolejne spotkanie odbędzie się za miesiąc. Gdzie? Jeszcze nie wiadomo. W kolejce czeka kilku klubowiczów chętnych do zaprezentowania swojej bazy reszcie, a za moment mogą pojawić się kolejni… 😉

Przedsiębiorców chętnych do dołączenia w szeregi Klubu Biznesu zapraszamy do kontaktu pod adresem konrad.ambrozy@kskarkonosze.pl

 Konrad Ambroży

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz