Wrócić do Ligi Dolnośląskiej – P. Walczak


22 lutego 2018
Młodzicy
walczak
Jak najszybciej wrócić do Ligi Dolnośląskiej. Taki cel przed swoimi piłkarzami postawił Paweł Walczak. Co robi by go zrealizować ?

Zawodnicy Pawła Walczaka rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej chwilę po Nowym Roku trenując 3 razy w tygodniu na hali przy Mechaniku oraz na Orliku przy SP 13.

W trakcie ferii zimowych przez pełne dwa tygodnie codziennie trenowaliśmy na hali i na orliku w Piechowicach.  Dodatkowo praktycznie co weekend bierzemy udział w turniejach halowych. Kończymy je ze zmiennym szczęściem ale zazwyczaj w okolicy podium. Dotychczas rozegraliśmy też jeden sparing. Przegraliśmy 0-4 z drużyną z Kisielina grając na śniegu w Borowicach. Na nasze drobne usprawiedliwienie dodam jednak, że zagraliśmy przeciwko drużynie składającej się z zawodników urodzonych w rocznikach 2004-2006. Okazją do rehabilitacji będzie zakontraktowany już mecz sparingowy z Nysą Zgorzelec występującą w Lidze Dolnośląskiej Młodzików. Trener Walczak ma pewne kłopoty bogactwa. Na każdym treningu mam do dyspozycji 18-20 piłkarzy. Kadra jest szeroka i będę musiał z niej wybrać najlepszych piłkarzy do rozgrywek. Od początku przygotowań jest z nami bramkarz z Lechii Piechowice Kamil Ślaz, na którego transfer bardzo liczymy. Myślę, że ten zawodnik bardzo pomógłby nam w rozgrywkach ligowych. 

Wiosną chcielibyśmy pokazać, że spadek z Ligi Dolnośląskiej był wypadkiem przy pracy i jak najszybciej do niej wrócić. Dlatego interesować nas będą tylko zwycięstwa. Każde kolejne będzie budować w drużynie pewność siebie i przybliżać nas do realizacji celu. Zakończył Paweł Walczak.  

Rozmawiał Konrad Ambroży

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU

jplast CentrumPsychologiiPsychologSportu Fizjo-med WhatsApp Image 2019-11-01 at 20.08.25 lodostref mzk termy cieplickie telaces obrębalski marek mint caffe