Walczak wygrywa z Łużycami Lubań


30 sierpnia 2017
Młodzicy

walczak

Młodzicy prowadzeni przez Pawła Walczaka udanie zainaugurowali rozgrywki Ligi Okręgowej. Nasza drużna po golach Spiża, Sztaca, Hordyniaka wygrała w Lubaniu z Łużycami  3-2. 

Oddajemy głos trenerowi.

Cieszy zwycięstwo na trudnym terenie tym bardziej, że gospodarze wystawili przeciwko nam drużynę, która będzie występować na co dzień w I Lidze Dolnośląskiej Młodzików. Chociaż my również wystąpiliśmy w składzie, który będzie rywalizował na tym samym poziomie. Mecz ten pokazał mi jednak w jakim miejscu są teraz moi zawodnicy oraz ile pracy czeka nas jeszcze przed rozpoczynającymi się za tydzień rozgrywkami Ligi Dolnośląskiej. Dzisiejszy mecz nie stał może na wysokim poziomie ale trzeba ich częściowo usprawiedliwić, bowiem wysoka temperatura potęgująca zmęczenie piłkarzy nie wpłynęła zbyt dobrze na widowisko. Podsumowując ostatni “sprawdzian” przed Ligą Dolnośląską oceniam na plus. Gratuluje chłopakom walki do ostatniego gwizdka sędziego. Tyle Paweł Walczak. 

Rozmawiał Konrad Ambroży

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU

jplast CentrumPsychologiiPsychologSportu Fizjo-med WhatsApp Image 2019-11-01 at 20.08.25 lodostref mzk termy cieplickie telaces obrębalski marek mint caffe