Wąskim składem na Puchar Polski


14 sierpnia 2018
Juniorzy młodsi

21-Karkonosze4716

Drużyna Jacka Kołodziejczyka jeszcze nie zaczęła gry w Pucharze Polski, a już mierzyć się musi z problemami kadrowymi. Z różnych względów, w jutrzejszym meczu nie zagra co najmniej 4 piłkarzy. Mimo to, szkoleniowiec zespołu podkreśla wysokie morale i chęć odniesienia zwycięstwa wśród swoich podopiecznych.

W meczu z Bobrem Marciszów, na boisku z pewnością zabraknie Antosika, Barteckiego czy Tomaszewskiego. Nikt nie jest niezastąpiony, ale brak tych chłopców z pewnością będzie odczuwalny. Mimo to, chcemy walczyć o awans do kolejnej rundy Pucharu. Mówi Jacek Kołodziejczyk. Mimo pewnych problemów dodaje jednak, że nastroje w jego zespole i tak są bojowe. W trakcie obozu bardzo ciężko pracowaliśmy i gołym okiem widać, że nastroje w zespole są bardzo dobre. Takie wyjazdy scalają zespół. Mogliśmy trenować 2 razy dziennie, więc nie martwię się o przygotowanie fizyczne moich zawodników. Od teraz skupiamy się już tylko i wyłącznie na taktyce. Jak już wcześniej wspominałem, występ w Pucharze Polski traktujemy jako kolejny etap przygotowań, choć oczywiście bardzo fajnie byłoby awansować dalej i zamierzamy zrobić wszystko co w naszej mocy by do tego doszło. Zakończył Kołodziejczyk.

Rozmawiał Konrad Ambroży

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU

jplast CentrumPsychologiiPsychologSportu Fizjo-med WhatsApp Image 2019-11-01 at 20.08.25 lodostref mzk termy cieplickie telaces obrębalski marek mint caffe