Włókniarz Leśna dopełnia stawkę IV-ligowców


29 czerwca 2020
Pierwszy zespół

wleśna

Zespół MGKS Włókniarza Leśna zwyciężył w sobotnim barażu o awans do IV ligi dolnośląskiej grupy zachodniej i tym samym zamknął stawkę drużyn, które będą rywalizowały w sezonie 2020/2021 na dolnośląskich boiskach.


Baraż rozegrano w sobotnie popołudnie (27.06.2020 r.) na neutralnym terenie w Bogatyni. Naprzeciw zespołu z Leśnej stanął były IV-ligowiec – Victoria Ruszów. Obiekt miejscowego OSiR-u był świadkiem niesamowicie wyrównanego spotkania, którego losy rozstrzygnęły się dopiero w serii “11”.
Po 90 minutach na tablicy widniał wynik 3:3, a zdobyczą bramkową podzielili się między sobą: Kalka, Machacz, Panek, Wichuła, Kopania i   Kowalski. W serii rzutów karnych górą okazali się zawodnicy trenera Rafała Wichowskiego i to oni wywalczyli historyczny awans do IV ligi dolnośląskiej.
Z punktu widzenia Karkonoszy spotkanie to było o tyle ciekawe, że jego zwycięzca był również przeciwnikiem jeleniogórzan w I kolejce spotkań sezonu 2020/2021. Teraz już wiemy, że 1 sierpnia zdobyć Twierdzę Złotnicza będą próbowali zawodnicy Włókniarza Leśna.

Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz