Wygrana Karkonoszy II na wagę lidera


17 marca 2022
Z życia klubu

IMG_0647

Biało-niebieski zespół rezerw pokonały na własnym obiekcie Amfibolit Leszczyniec w ramach rozgrywek klasy B. Tym samym dzięki wygranej zespół prowadzony przez trenera Łukasza Kowalskiego awansował na pozycję lidera ligowej tabeli.


Zespół z Leszczyńca był jedynym w zestawieniu, który zdołał urwać punkty Karkonoszom w rundzie jesiennej.  Biało-niebiescy ponownie nie mieli łatwego zadania do wykonania, gdyż goście pokazali charakter i wolę walki, co uprzykrzyło grę jeleniogórzanom. Mimo wszystko biało-niebiescy zdołali strzelić rywalom 5 goli, tracąc przy tym 2. W zespole b-klasy znalazło się 5 zawodników z kadry III ligi – Mateusz Firlej – 2 trafienia, Łukasz Ranecki, Brajan Kułakowski, Kacper Kopczak – 1 trafienie  i Mateusz Prochoń.

Karkonosze II kolejny mecz jako lider rozgrywek rozegrają w niedzielne przedpołudnie (godz. 11:00) w Sędzisławiu z miejscowym Leskiem.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU

jplast CentrumPsychologiiPsychologSportu Fizjo-med WhatsApp Image 2019-11-01 at 20.08.25 lodostref mzk termy cieplickie telaces obrębalski marek mint caffe