Wyniki XXXIV kolejki Koleje Dolnośląskie IV ligi


20 czerwca 2021
Pierwszy zespół

formatka rozkład jazdy

Ufff… za nami piekielna sobota z rozgrywkami IV ligi dolnośląskiej. Poznaliśmy kolejnego spadkowicza do klasy okręgowej, którym został “GRYF” Gryfów Śląski. Pełne wyniki sobotnich spotkań w rozwinięciu news`a.


SOBOTA – 19.06.2021 r

Karkonosze Jelenia Góra 1-1 Stal Chocianów
– 62′ Patryk Bębenek
– 32′ Tomisław Żmuda
Stadion Miejski w Jeleniej Górze, ul. Złotnicza 12, godz. 17:00

Górnik Złotoryja 3-0 KS Legnickie Pole
– 28′ Mateusz Poparda, 45+2′ Mateusz Dudzic, 70′ Krzysztof Kaliciak
Stadion Miejski w Złotoryi, ul. Sportowa 8, godz. 17:00

Chrobry II Głogów 9-0 “GRYF” Gryfów Śląski
– 7′, 54′ Seweryn Dybizbański, 14′, 24′, 25′ Olaf Zygmunt, 46′ Kacper Staszkowian, 50′, 84′ Adrian Marciniak, 88′ Marcel Galas
Stadion Miejski w Głogowie, ul. Wita Stwosza 1, godz. 17:00

Odra Ścinawa 8-1 Lotnik Jeżów Sudecki
– 13′ Damian Cichuta, 15′, 85′ Patryk Obiała, 55′ Jakub Kruk, 62′ Dawid Seta, 70′, 77′ Damian Maślej, 89′ Patryk Długosz
– 17′ Tomasz Madej
Stadion Miejski w Ścinawie, ul. Sportowa 16, godz. 17:00

Leśnik Osiecznica 3-1 Konfeks Legnica
– 50′ Dawid Kałużyński, 42′ 87′ Daniel Ziółkowski
– 12′ Bartosz Krupa
Stadion Gminny w Osiecznicy, ul. Ogrodowa 2, godz. 17:00

Sparta Grębocice 1-1 Orla Wąsosz
– 7′ Patryk Duda
– 18′ Alan Wojtaszek
Stadion Gminny w Grębocicach, ul. Szkolna 5, godz. 17:00

Apis Jędrzychowice 3-4 Prochowiczanka Prochowice
– 69′ Daniel Piechno, 86′ Paweł Woźny, 53′ Maciej Machowski
– 14′ Piotr Niewdana, 30′ Tomasz Wojciechowski, 33′ Dawid Ziembicki, 83′ Alisson Da silva Torete
Stadion Gminny w Jędrzychowicach, Jędrzychowice 103, godz. 17:00

Włókniarz Leśna 4-5 Mewa Kunice
– 23′ Jakub Gilewski, 37′ Radosław Teske, 40′ Mateusz Kalka, 72′ Konrad Kalka
– 7′ Mateusz Rycombel, 53′, 86′  Krystian Petlakowski, 83′ Patryk Gała, 89′ Arkadiusz Cymbalista
Stadion Miejski w Leśnej, ul. H. Sienkiewicza 60, godz. 17:00

Sparta Rudna 5-2 Jaworzanka 1946 Jawor
– 52′ Dawid Książek, 57′ Mateusz Kochman, 59′ Daniel Sygnatowicz, 62′ Hubert Siwak, 80′ Mateusz Tkacz
– 66′, 83′  Przemysław Piec
Stadion Gminny w Rudnej, ul. Polkowicka 50, godz. 17:00

PAUZA –  Orkan Szczedrzykowice

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz