Zostań partnerem !


13 sierpnia 2016

Klub Sportowy Karkonosze Jelenia Góra zaprasza małe, średnie i duże podmioty gospodarcze do współpracy, której celem jest stałe zadomowienie się na sportowej mapie Polski. 

Korzystając z doświadczeń największych klubów sportowych w Polsce Karkonosze Jelenia Góra przygotowały swój autorski i dotychczas niespotykany w Jeleniej Górze program pod nazwą Klubu Biznesu.

Ideą niniejszego programu jest zapewnienie maksymalnych korzyści partnerom klubu bez względu na wysokość wsparcia, która zawsze dopasowywana jest do indywidualnych możliwości sponsora. Karkonosze Jelenia Góra w codziennej działalności, spośród setek informacji wybierają te, które odpowiednio opracowane przynoszą obustronne korzyści wizerunkowe.

Bez nazwy

Równocześnie jako jedyny klub sportowy w Jeleniej Górze “Biało – Niebiescy” uruchomili kanał telewizyjny, który dzięki publikowanym tam interesującym materiałom w obecnej chwili osiągnął już 80 tysięcy wyświetleń. Ponad 100 filmów wideo dotyczących życia klubu rozpoczyna plansza z logotypami partnerów Karkonoszy.

klub biznesu

O naszej skuteczności decyduje to, że trafiamy tam, gdzie nikt inny dotychczas nie próbował. Zapowiedzi naszych meczów pojawiały się m.in w jeleniogórskim kinie Grand.

15094380_1659101217435181_2197657614106433555_n

O naszej aktywności i kreatywności przekonać można się również poza bramami stadionu. Trenujemy ponad 200 chłopców w wieku od 5 do 19 lat, ponadto prowadzimy drużynę seniorską ale nie brak nam czasu i energii na działania w mieście. Wymieńmy tu chociaż obchody dnia kobiet, walentynkowe “Zakochaj się w Karkonoszach”, Pomoc Mierzona Kilometrami, sondy uliczne i wiele innych.

Bez tytułuBez tytułu.png1dzien kobiet

Nasz Klub Biznesu to obecnie ponad 20 przedsiębiorstw. Tak duże grono firm o różnym profilu działalności samo w sobie jest szansą na wymianę doświadczeń, poglądów i zleceń. Jesteśmy przekonani, że uczestnictwo w takim programie gwarantuje korzyści każdemu, kto się na to zdecyduje. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail.

konrad.ambrozy@kskarkonosze.pl

kanał telewizyjny klubu można zobaczyć pod tym linkiem: https://www.youtube.com/channel/UCBJ5IpqGeREBW4BxljmMZwQ

Ostatnie szkolenie organizowane dla Klubu Biznesu http://kskarkonosze.pl/o-roznicach-pokoleniowych-czyli-szkolenie-dla-biznesu/

 

 

PARTNERZY STRATEGICZNI

KLUB BIZNESU

WSPARCIE MEDIALNE

KLUB PARTNERSKI