Zostań partnerem !


13 sierpnia 2016

Klub Sportowy Karkonosze Jelenia Góra zaprasza małe, średnie i duże podmioty gospodarcze do współpracy, której celem jest, stałe zadomowienie się na sportowej mapie Polski. 

Korzystając z doświadczeń największych klubów sportowych w Polsce, Karkonosze Jelenia Góra przygotowały swój autorski i dotychczas niespotykany w Jeleniej Górze program, pod nazwą Klubu Biznesu.

Ideą niniejszego programu jest zapewnienie maksymalnych korzyści partnerom klubu, bez względu na wysokość wsparcia, które zawsze dopasowywane jest, do indywidualnych możliwości sponsora.

Bez nazwy

Równocześnie jako jedyny klub sportowy w Jeleniej Górze “Biało – Niebiescy” uruchomili kanał telewizyjny, który dzięki publikowanym tam interesującym materiałom w obecnej chwili osiągnął już ponad 120 tysięcy wyświetleń. Ponad 100 filmów wideo dotyczących życia klubu rozpoczyna plansza z logotypami partnerów Karkonoszy.

klub biznesu

O naszej skuteczności decyduje to, że trafiamy tam, gdzie nikt inny dotychczas nie próbował. Zapowiedzi naszych meczów pojawiały się m.in w jeleniogórskim kinie Grand.

15094380_1659101217435181_2197657614106433555_n

O naszej aktywności i kreatywności, przekonać można się również poza bramami stadionu. Mimo iż trenujemy ponad 300 chłopców w wieku od 5 do 19 lat oraz prowadzimy drużynę seniorską,nie brak nam czasu i energii na działania w mieście. Wymieńmy tu chociaż obchody dnia kobiet, walentynkowe “Zakochaj się w Karkonoszach”, Pomoc Mierzona Kilometrami, sondy uliczne i wiele innych.

Bez tytułuBez tytułu.png1dzien kobiet

Nasz Klub Biznesu, to obecnie ponad 20 przedsiębiorstw. Tak duże grono firm, o różnym profilu działalności samo w sobie jest szansą na wymianę doświadczeń, poglądów i zleceń. Jesteśmy przekonani, że uczestnictwo w takim programie gwarantuje korzyści każdemu, kto się na to zdecyduje. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail.

rafal.malko@kskarkonosze.pl

kanał telewizyjny klubu można zobaczyć pod tym linkiem: https://www.youtube.com/channel/UCBJ5IpqGeREBW4BxljmMZwQ

Relacje ze szkoleń organizowanych dla Klubu Biznesu: http://kskarkonosze.pl/o-roznicach-pokoleniowych-czyli-szkolenie-dla-biznesu/

https://www.jelonka.com/szkolenie-dla-czlonkow-klubu-biznesu-74224

https://www.24jgora.pl/artykul,19422

W ramach Klubu Biznesu wzajemnie promujemy swoje oferty:http://kskarkonosze.pl/oferty-specjalne-od-klubu-biznesu/

Ostatnie spotkanie Klubu Biznesu: http://kskarkonosze.pl/klub-biznesu-po-kolejnym-spotkaniu/

 

 

 

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU

jplast CentrumPsychologiiPsychologSportu Fizjo-med WhatsApp Image 2019-11-01 at 20.08.25 lodostref mzk termy cieplickie telaces obrębalski marek mint caffe