Dołącz z nami do #ZostańWDomu!


13 marca 2020
Z życia klubu

zostań w domu
Biało-niebiescy też biorą udział w #ZostańWDomu! Wy też musicie! W obecnej sytuacji sanitarno-epidemiologicznej naszego kraju niezbędna jest dyscyplina wszystkich nas, abyśmy mogli jak najszybciej zwalczyć koronawirusa i powrócić do codzienności jaką pamiętamy przed 1 marca.


Prosimy weźcie sobie do serca prośbę o pozostanie we własnych domach, tylko w ten sposób możemy wspólnie wygrać mecz z koronawirusem, który niestety na chwilę obecną prowadzi już 2:0…. Stosując się do zaleceń Rządu oraz Ministerstwa Zdrowia możecie zminimalizować ryzyko zakażenia siebie i swoich bliskich.

Jeszcze będziemy mieli okazję do przeżywania wspólnych emocji przy Złotniczej 12, jeszcze nie raz spotkamy się w jednej z urokliwych jeleniogórskich restauracji, jeszcze nie raz poświętujemy kolejne 3 punkty w lidze. Jednak abyśmy mogli jeszcze, musimy teraz razem zagrać w jednej biało-niebieskiej drużynie i wygrać najważniejszy mecz tego sezonu!

Dlatego jeśli nie musicie to zostańcie w swoich 4 ścianach i przeczekajcie te chwile, abyśmy jeszcze razem spotkali się przy Złotniczej 12!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz