Złotnicza 12, 58-500 Jelenia Góra biuro@kskarkonosze.pl

Carina lepsza o jedną bramkę

Karkonosze Jelenia Góra przegrały drugi sparing, tym razem z Cariną Gubin 1-2 (0-1, 0-1, 1-0). Jedynego gola dla ekipy trenera Jacka Kołodziejczyka zdobył w 68 minucie Kacper Chmielewski. Trafienia rywalom zapewnili Denis Matuszewski i Mateusz Szela.
Dodajmy, że mecz miał się odbyć w Żaganiu, ale po przyjeździe na miejsce okazało się, że boisko jest niedokładnie oczyszczone z lodu i śniegu, więc pojechano do Żar, gdzie udało się rozegrać spotkanie.
Następny mecz Karkonosze rozegrają przy Złotniczej 12, a ich przeciwnikiem będą juniorzy starsi Zagłębia Lubin (27 stycznia 2024, godz. 12:00).
- Bardzo źle weszliśmy w spotkanie, już w trzeciej minucie nasz blok defensywny przegrał pojedynek biegowy z napastnikiem Cariny i straciliśmy gola. Z biegiem czasu doszliśmy do głosu i dobrze wyglądaliśmy w budowaniu akcji, jednak brakowało nam kropki nad "i" w postaci bramki. Natomiast Carina zdobyła drugiego gola, tym razem po strzale z dystansu. Niestety borykamy się z małymi problemami kadrowymi. Na pochwałę zasługują nasi młodzi zawodnicy, którzy pokazali się z dobrej strony - podsumował mecz trener Jacek Kołodziejczyk.

CARINA GUBIN - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2-1 (1-0, 1-0, 0-1)

Bramki: 1-0 Matuszewski 3, 2-0 Szela, 2-1 Chmielewski 68.

KSK: Malec - Pojasek, Niemienionek, Kuźniewski, Firmanty, Kocot, Radziemski, Chmielewski, Tokarz, Balicki, Siudak / Fościak, Siwek, Milewski, Wojtak, Posacki, Zieniewicz, Szaciłło-Kulikowski, Hetman.

Kontakt

Dane kontaktowe:

MKS Karkonosze Jelenia Góra
58-500 Jelenia Góra
ul. Złotnicza 12

Lokalizacja stadionu: