Złotnicza 12, 58-500 Jelenia Góra biuro@kskarkonosze.pl

Karkonosze grają dla Franka i jadą na "Tokar Cup"!

W niedzielę (4 lutego 2024) biało - niebiescy wybierają się do Wrocławia, gdzie będziemy mieli przyjemność wziąć w evencie "Tokar Cup"! Będzie to całodniowy event zorganizowany przez WKS Śląsk Wrocław, a jednym z trzech zaplanowanych podczas jego trwania turniejów, będzie turniej w kategorii Open, gdzie zobaczymy cztery zespoły: Mistrzów Polski WKS Śląsk 2012, Oldbojów WKS Śląsk, Futsal WKS Śląsk i Karkonosze Jelenia Góra.

 

Nasza wizyta we Wrocławiu jest związana z osobą Franka Tokarskiego, utalentowanego zawodnika Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław, który uległ poważnemu wypadkowi i teraz musi walczyć o powrót do zdrowia. Od momentu tego wydarzenia wrocławski klub oraz wiele innych podmiotów wspierają Franka i jego rodzinę w wielu obszarach, właśnie z chęci takiej pomocy zrodził się pomysł turnieju "Tokar Cup". W hali AWF (ul. Paderewskiego 35) dojdzie do zmagań piłkarskich w trzech kategoriach, bowiem prócz Open będą też zawody dla młodzików i trampkarzy. Ponadto kibice, którzy dołączą do uczestników podczas eventu mogą liczyć na spotkania z wieloma piłkarskimi gwiazdami, wziąć udział w licytacjach i skorzystać z wielu przygotowanych przez organizatora atrakcji. Serdecznie zapraszamy!

 

"Tokar Cup" to również szereg wydarzeń towarzyszących, jak np. licytacje, my przygotowaliśmy dla Was trzy opcje, a w zasadzie koszulki - dwie Śląska, jedną Karkonoszy. Kwota za jaką wylicytujecie wybrany przedmiot trafi na konto Fundacji Moc Pomocy, która zarządza środkami zebranymi z wszystkich zbiórek i licytacji. Każda z koszulek jest wystawiona w cenie wywoławczej 1000 zł na naszym Facebooku. Linki do licytacji znajdziecie na szczycie naszej facebookowej tablicy. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału i wsparcia rehabilitacji Franka!

 

Ogólny harmonogram "Tokar Cup":

 

Tura I: kategoria młodzik (roczniki: 2011, 2012), godz. 9-13:20
Uczestnicy: WKS Śląsk Wrocław, Olympic Wrocław, AP Bumerang Wrocław, KS Polonia Nysa

 

Tura II: kategoria open, godz. 13:30-16:20
Uczestnicy: Mistrzowie Polski 2012, WKS Śląsk Wrocław Oldboy, KS Karkonosze Jelenia Góra, WKS Śląsk Futsal Wrocław

 

Tura III: kategoria trampkarz (roczniki: 2009, 2010), godz. 16:30 - 21:00
Uczestnicy: Wrocławski Klub Sportowy Śląsk Wrocław, Wojskowy Klub Sportowy Śląsk Wrocław, AP MMKS Kluczbork, MKS Piast Źmigród

 

Całość przychodów z turnieju przeznaczona zostanie na rzecz Franciszka Tokarskiego! Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w imprezie! Do zobaczenia we Wrocławiu!

Kontakt

Dane kontaktowe:

MKS Karkonosze Jelenia Góra
58-500 Jelenia Góra
ul. Złotnicza 12

Lokalizacja stadionu: