Złotnicza 12, 58-500 Jelenia Góra biuro@kskarkonosze.pl

Byliśmy na "Tokar Cup" we Wrocławiu

Karkonosze Jelenia Góra wzięły udział w turnieju "Tokar Cup", który był składową całodniowego eventu zorganizowanego przez WKS Śląsk Wrocław, by pomóc poszkodowanemu w wypadku zawodnikowi Akademia Piłkarska WKS Śląsk Wrocław SA Frankowi Tokarskiemu! Nasz zespół na parkiecie z hali sportowej AWF we Wrocławiu zmierzył się z trzema drużynami Śląska: Mistrzami Polski 2012, Oldboys WKS i Futsal Team. Biało - niebiescy wygrali mecz z oldbojami, dwa pozostałe przegrali i ostatecznie zajęli trzecią lokatę. Oczywiście miejsce w klasyfikacji było w tym wypadku najmniej istotne, liczyła się obecność i wsparcie dla Franka! W tym miejscu warto poinformować, że w imieniu całej społeczności KSK, prezes Marek Siatrak i wiceprezes Przemysław Wajda na pomoc dla Franka przekazali 5100 zł. Otrzymali je od darczyńców, w tym osób, które wylicytowały wystawione przez koszulki Śląska i Karkonoszy. Licytacje miały miejsce na facebookowym profilu KSK.