Złotnicza 12, 58-500 Jelenia Góra biuro@kskarkonosze.pl

Uczymy się od najlepszych

W gościnnych salach Pałacu Paulinum na zaproszenie prezesa Karkonoszy Marka Siatraka oraz trenera koordynatora KKS Jelenie Góra Leszka Harapina pojawił się dyrektor Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa Marek Śledź, który przeprowadził szkolenie dla trenerów z obu jeleniogórskich klubów. Wizyta szkoleniowa dotyczyła przedstawienia tematów indywidualizacji szkolenia oraz faz przejściowych na przykładzie AP Legii Warszawa.

O podzielenie się wrażeniami ze spotkania poprosiliśmy prezesa Marka Siatraka:

- Dla klubu i naszej kadry trenerskiej szkolenie z udziałem Pana Marka Śledzia było możliwością zapoznania się z wzorcami pracy na najwyższym poziomie. Pan dyrektor pracuje w największej akademii w Polsce szkolącej profesjonalnie zawodników na najwyższym poziomie. Dążymy nieustannie do rozwoju naszego klubu, dlatego szkolenia i inne tego typu inicjatywy pozwalające na rozwijanie kompetencji trenerskich są dla nas niezwykle ważnym aspektem, pozwalającym na czerpanie wiedzy i doświadczenia od najlepszych. W tym spotkaniu wzięło udział 16 szkoleniowców z naszego klubu, którzy oprócz samego szkolenia uzyskali cenne wskazówki podczas panelu dyskusyjnego. Dziękujemy Panu dyrektorowi za wizytę w Jeleniej Górze i ponownie zapraszamy w nasze strony.

Kontakt

Dane kontaktowe:

MKS Karkonosze Jelenia Góra
58-500 Jelenia Góra
ul. Złotnicza 12

Lokalizacja stadionu: