Złotnicza 12, 58-500 Jelenia Góra biuro@kskarkonosze.pl

Walczyli do końca

Już w czwartej minucie wynik otworzył Wojciechowski. Zawodnik gospodarzy przed polem karnym przejął piłkę wybitą po rzucie rożnym i zdecydował się na uderzenie piłki z powietrza. Strzał w środek bramki, na torze lotu piłki stało kilku graczy i zdezorientowany Fościak przepuścił ją do siatki. Niespełna 10 minut później Nowak bezpośrednio z rzutu wolnego uderzył w długi róg i było 2-0. Bielszczanie nie zamierzali się zatrzymywać i nadal dyktowali warunki na boisku. Mieli kilka kolejnych okazji, m.in. Nowak obił poprzeczkę wykonując kolejny rzut wolny. Po zamianie stron Fościak błysnął dwa razy broniąc w groźnych sytuacjach uderzenia Świderskiego. W 62 min. nasz zespół po raz pierwszy realnie zagroził bielszczanom. Pojasek zagrał do Dudeka, a jego dobre uderzenie z linii pola karnego z trudem wybronił Żerdka. Za chwilę po rzucie rożnym nieźle "główkował" Klimek. W odpowiedzi Kasprzak zgrał piłkę głową do Świderskiego, ale Fościak nie dał się zaskoczyć z bliskiej odległości. Im bliżej końca tym rósł napór biało - niebieskich, którzy seryjnie wykonywali rzuty rożne. Po jednym z nich piłka trafiła na drugą stronę boiska do Radziemskiego, który zacentrował do Chmielewskiego, ale ten z trzech metrów uderzył piłkę "głową" w "kozioł", co ułatwiło interwencję bramkarzowi. Ostatnia minuta to akcja Radziemskiego z Pojaskiem, ale zawodnikom Rekordu znów sprzyjał los. W doliczonym czasie gry nawet Fościak zapędził się pod bramkę miejscowych, niestety nie miało to wypływu na wynik końcowy, bowiem mecz zakończył się zwycięstwem Rekordu 2-1.

REKORD BIELSKO-BIAŁA - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2-1 (2-0)

Bramki: 1-0 Wojciechowski 4, 2-0 Nowak 13, 2-1 Niemienionek 69.