Złotnicza 12, 58-500 Jelenia Góra biuro@kskarkonosze.pl

We Wrocławiu gole padały do przerwy

Nie udało się przerwać we Wrocławiu wiosennej serii porażek, gdzie miejscowa Ślęza pokonała Karkonosze 3-0. Wszystkie gole w tym spotkaniu padłu do przerwy, wszystkie po uderzeniach piłki głową, a ich autorami byli Jakóbczyk i Kluzek, przy czym ten ostatni popisał się dubletem. W drugiej połowie gospodarze otrzymali rzut karny za faul Fościaka na Wawrzyniaku. Na nasze szczęście Marcjan trafił piłką w słupek i wynik spotkania nie uległ już zmianie.

ŚLĘZA WROCŁAW - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 3-0 (3-0)

Bramki: 1-0 Jakóbczyk (15), 2-0 Kluzek (19), 3-0 Kluzek (33).
Żółte kartki: Olek oraz Klimek, Posacki.
Sędziował: Niedzielan.

ŚLĘZA: Sobolewski - Heresh (46 Marcjan), Jabłoński (72 Murat), Jakóbczyk (46 Olek), Kifert, Kluzek, Kozik, Dornellas, Michalski (60 Jakuć), Pisarczuk, Wawrzyniak (86 Zawadzki).
KSK: Fościak - Bronisławski, Chmielewski (60 Siudak), Firbacher, Firmanty, Jaros (70 Dudek), Klimek, Maciejewski, Pałaszewski (60 Posacki), Pojasek, Radziemski.