Złotnicza 12, 58-500 Jelenia Góra biuro@kskarkonosze.pl

Porażka we Wrocławiu

I połowa meczu we Wrocławiu była bardzo zacięta, z lekkim wskazaniem na gospodarzy. Niestety szybko po zmianie stron nadzieliśmy się na kontrę wrocławian, którą celną "główką" sfinalizował Lutostański. Wydawało się, że nie podetnie to skrzydeł biało - niebieskim, jednak Śląsk II szybko podniósł wynik. Tym razem w zamieszaniu mocnym wolejem piłkę do siatki posłał Wołoczek. Trzy minuty przed końcem dośrodkowanie z rzutu rożnego skutecznie uderzeniem piłki głową wykończył Muszyński. Był to ostatni gol tego dnia przy Oporowskiej 62.


- Przede wszystkim zacznę od podziękowania za zaangażowanie dla naszych zawodników w to spotkanie. Uważam, ze zagraliśmy przyzwoite zawody, zwłaszcza w I połowie. Niestety w drugiej Śląsk II miał lepszy plan gry. Szczelnie zamknęli dostęp do własnej bramki i wyprowadzali szybkie zaplanowane ataki, które pozwoliły im zdobyć dwa gole, po zagraniach z bocznego sektora. Trzecia bramka padła po rzucie rożnym. Wiedzieliśmy o tym jak Śląsk II dochodzi do sytuacji po tym stałym fragmencie, mimo to ją straciliśmy. Odpowiadam za to, ponieważ mogłem inaczej zabezpieczyć obronę - mówi Jacek Kołodziejczyk. - Dziękuję również kibicom, którzy wspierali nas przez cały mecz głośnym dopingiem - dodaje trener KSK.

ŚLĄSK II WROCŁAW - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2-0 (0-0)

Bramki: 1-0 Lutostański 51, 2-0 Wołczek 62, 3-0 Muszyński 87.
Żółte kartki: Radziemski, Niemienionek, Chmielewski, Kocot.
Sędziował: Łężny.

ŚLĄSK II: Głogowski — Lizakowski (82 Maruszak), Stawny, Muszyński, Rozum, Zaborski, Wołczek, Wojtczak, M. Kurowski (46 Lisowski), Matuszewski (57 Sharabura), Lutostański (75 Zaborski)
KSK: Fościak - Firmanty (66 Kuźniewski), Niemienionek, Maciejewski, Pojasek, Kocot, Sierpina (68 Jaros), Radziemski, Chmielewski, Ratajski (79 Milewski), Baszak.

Kontakt

Dane kontaktowe:

MKS Karkonosze Jelenia Góra
58-500 Jelenia Góra
ul. Złotnicza 12

Lokalizacja stadionu: