Złotnicza 12, 58-500 Jelenia Góra biuro@kskarkonosze.pl

Górnik lepszy o jedną bramkę

Trzeci mecz z rzędu przegrali piłkarze Karkonoszy, tym razem w Polkowicach musieli uznać wyższość miejscowego Górnika. Gospodarze otworzyli wynik po uderzeniu Bancewicza, ale tuż przed przerwą do wyrównania doprowadził Pojasek. Na początku drugiej połowy interweniował Fościak i zdaniem arbitra złamał przepisy, za co obejrzał czerwoną kartkę. Boisko musiał opuścić Pałaszewski, a w jego miejsce pojawił się Kuźniewski, który zajął miejsce w bramce. Niestety pięć minut później musiał wyciągać piłkę z sieci po strzel Litwy. Jak się okazało był to ostatni gol w tym meczu, zakończonym wynikiem 2-1.

GÓRNIK POLKOWICE - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 2-1 (1-1)

Bramki: 1-0 Bancewicz (40), 1-1 Pojasek (44), 2-1 Litwa (63).
Czerwona kartka: Fościak (56).
Żółte kartki: Drewniak, Łazarz oraz Firmanty, Pojasek, Kocot.
Sędziował: Maj.

GÓRNIK: Niezgoda - Adamczyk (58 Bajerski), Bancewicz (72 Macola), Baranowski (58 Litwa), Bilokin, Bogacz (79 Magdziak), Drewniak, Łazarz (72 Rogalski), Poczwardowski, Ratajczak, Ryś.
KSK: Fościak - Bronisławski, Chmielewski (64 Jaros), Firmanty (80 Tokarz), Klimek, Kocot, Maciejewski (80 Posacki), Niemienionek, Pałaszewski (56 K. Kuźniewski), Pojasek, Radziemski.